Kaip naudotis prisijungimo portalu?

Prisijungimo portalas leidžia greitai ir patogiai pasiekti Jums svarbius paslaugų tiekėjus, juos rasite tituliniame prisijungimo portalo puslapyje. Čia taip pat galite sudaryti savo asmeninį nurodų sąrašą, kuriame matysite tik Jums aktualias nuorodas. Patogiausiam naudojimui, rekomenduojame susikurti asmeninį nuorodų sąrašą, tai padaryti labai paprasta:

1. Atsidarykite nustatymų puslapį, jame rasite sąrašą su visomis šiuo metu siūlomomis nuorodomis.
2. Sąraše sužymėkite tik tas interneto svetaines ar paslaugų tiekėjus kuriuos planuojate naudoti reguliariai.
3. Paspauskite išsaugojimo mygtuką. Jūsų naršyklė atsimins aktualius nustatymus ir prisijungimo portalo skiltyje “Mano Nuorodos” matysite tik pasirinktas nurodas.

Aktualių nurodų sąrašą galite tvarkyti ir keisti bet kuriuo metu. Jį taip pat galite papildyti nuorodomis kurių dar neįtraukėme į nustatymų puslapyje esantį sąrašą. Tai padaryti labai paprasta, tiesiog pasinaudokite nustatymų puslapio apačioje esančia forma kuri leidžia pridėti bet kurį interneto adresą. Savo veiksmus patvirtinkite mygtuku “Išsaugoti”. Pasiūlyta nuoroda bus įtraukta į esamų nuorodų sąrašą po mūsų patvirtinimo.

Naršyklės pradžios puslapis

Prisijungimo portalą rekomenduojame nustatyti savo naršyklės pradžios puslapiu. Tai padaryti nėra sudėtinga, tačiau reikia tiksliai vadovautis nurodymais pagal Jūsų naudojamos interneto naršyklės tipą.

Naršyklės pradžios puslapis, tai toks puslapis kurį matysite kiekvieną kartą naujai atidarytos naršyklės lange. Prisijungimo portalas – puikus naršyklės pradžios puslapis, nes jis leidžia greitai pasiekti Jums svarbiausias interneto svetaines ir prisijungti prie įvairių paslaugų tiekėjų savitarnos portalų.

Apie naršyklės pradžios puslapio nustatymą galite sužinoti daugiau paspaudę šią nurodą.

Prisijungimo portalo nauda

Prisijungimo portalas veikia kaip svarbių nuorodų katalogas skirtas pasiekti Jums aktualiausias prisijungimo nuorodas. Čia galite susikurti asmeninį nuorodų sąrašą bei pasiekti mokesčių, socialinių paslaugų ar kitas svetaines vos keliais mygtukų paspaudimais. Jums nereikia naudotis paieškos sistemomis norint pasiekti svarbias interneto svetaines lygiai taip, kaip Jums nereikia žiūrėti į žemėlapį norint grįžti namo. Paieškos svetainės dažnai nukreipia Jus į titulinį paslaugų tiekėjo puslapį, tačiau pasinaudodami prisijungimo portalu Jūs pateksite tiesiai ten, kur ir vyksta prisisjungimas.

Tai tik keletas naudų kurias gaunate besinaudodami prisijungimo portalu:

Prisijungimo portalo funkcijos

Įgyvendintu bei planuojamų prisijungimo portalo funkcijų apžvalgą galite rasti čia. Taip pat prašome savo siūlymus bei pageidavimus dėl svetainės funkcionalumo siųsti mums, užpildant šią užklausos formą.

 

Nepamirškite prisijungimo portalo adreso nustatyti savo naršyklės pradžios puslapiu! Detalias instrukcijas kaip tai atlikti rasite šiame puslapyje.

Kuri iš šių fukcijų Jums suteiktų daugiausiai naudos?

  • Pridėti savo atsakymą

*¹ Priminimus dėl poreikio prisijungti į tam tikrą sistemą. (pvz priminimas apie komunalinius mokesčius arba sodros deklaracijų pateikimą)

WordPress Image Lightbox Plugin